Bus 1 og 2: Lyreskovskolen – Grænsehallerne
Start 17.00 Kører pendulfart indtil sidste kamp.
BUS 1: Lyreskovskolen – Grænsehallerne
Start kl. 6:45 - Begge busser kører pendulfart til kl. 10:00 derefter følges plan.
BUS 1 |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
||
|
10.15 |
10.45 |
11.15 |
12.15 |
12.45 |
13.15 |
13.45 |
14.15 |
14.45 |
15.15 |
15.45 |
16.15 |
||
Grænsehallerne |
10.30 |
11.00 |
12.00 |
12.30 |
13.00 |
13.30 |
14.00 |
14.30 |
15.00 |
15.30 |
16.00 |
16.30 |
BUS 1 |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Lyreskovskolen |
16.45 |
17.15 |
18.15 |
18.45 |
19.15 |
19.45 |
Grænsehallerne |
17.00 |
17.30 |
18.30 |
19.00 |
19.30 |
20.00* |
* BUS 1 Fra Kl. 20:00 - 22:15 køres der efter behov imellem Bov Svømmehal og Grænsehallerne.
BUS 2: Lyreskovskolen – Grænsehallerne
BUS 2 |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Lyreskovskolen |
10.00 |
10.30 |
11.00 |
11.30 |
12.00 |
13.00 |
13.30 |
14.00 |
14.30 |
15.00 |
15.30 |
16.00 |
Grænsehallerne |
10.15 |
10.45 |
11.15 |
11.45 |
12.45 |
13.15 |
13.45 |
14.15 |
14.45 |
15.15 |
15.45 |
16.15 |
BUS 2 |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Lyreskovskolen |
16.30 |
17.30 |
18.00 |
18.30 |
19.00 |
19.30 |
Grænsehallerne |
16.45 |
17.45 |
18.15 |
18.45 |
19.15 |
19.45 |
Start kl. 16.45 Bus 1 og 2 kører pendulfart til kl. 10.30, derefter følges plan.
BUS 1 |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Lyreskovskolen |
10.45 |
11.15 |
11.45 |
12.45 |
13.15 |
13.45 |
14.15 |
14.45 |
15.15 |
15.45 |
Grænsehallerne |
11.00 |
11.30 |
12.30 |
13.00 |
13.30 |
14.00 |
14.30 |
15.00 |
15.30 |
16.00 |
BUS 2 |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Kl. |
Lyreskovskolen |
10.30 |
11.00 |
11.30 |
12.00 |
Grænsehallerne |
10.45 |
11.15 |
11.45 |
12.15 |
Der tages forbehold for ændringer ved eventuelle kampforsinkelser eller andet